Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Artur Dysretny (2200 niezalogowanych)
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
wiesz Kołek ,co innego zrugac dziecko czasem ,a co innego znęcac sie nad nim i pastwic ,bo tak to tu wygląda .Żeby coś takiego nagrac musiało to byc częstsze od cukierka w jadłospisie.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ark

nie powinno sie traktowac dzieci w ten sposob- pelna zgoda
ale co zrobic w takiej sytuacji
Zgłoś wpis
43 Posty
Bywalec
widzisz Ypsylon, ja w obronie swego dziecka bylbym w stanie cos takiego zrobic i wcale nie mysle ze byloby to najlepsze rozwiazanie, zawsze moglaby sie bronic, ewentualnie skierowac sprawe do sadu ktorego wyrok przyjolbym bez narzekania.
Co innego krzywdzic bezbronne PIECIOLETNIE dziecko, coz one moze zrobic...

...a to czy jestem lepszy, czy tez gorszy od niej to chyba nie nie lezy w twoim zakresie obowiazkow,
chyba ze jestes bogiem i wiesz wszystko

pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ajn...nie ma bogow...przynajmniej tu na tym ziemskim padole...o ile w ogole
Ypsylon...jestem smiem twierdzic ze wiekszosc z nas jest lepsza od tej matki...widzimy krzywde tego dziecka,na co ona jest slepa.....
Dodadam cos osobistego....jako dziecko jeszcze i nastolatka potem,bronilam swego rodzenstwa przed tego rodzaju patologia....i moze nie do konca mi sie udalo,ale zrobilam tyle na ile bylam w stanie zrobic na owczesny czas....
Zgłoś wpis
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
to proste ,ojciec powinien sprawdzic czy ma jaja ,jesli nie to dalej niech skomli ,nikt nie zatroszczy się o jego dzieciaka .jesli je ma to trzeba mamusi wytlumaczyc ,w zrozumialy dla niej sposób jakie to jest przykre .Pisałem o wycieczce do Kaliningradu ale równie dobrze to moze byc do Ustrzyk Dolnych zostawic ją bez pieniędzy powiadamiając policje o zaginięciu ,trochę makiaweliczne ale
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Witam

I bądź tu mądry...TVN który szuka sensacji (czasami w susznej sprawie),ojciec który mówi że się przejmuje, nie może tego słuchać itd. i 3 miesiące to nagrywa?! "Matka" ma problem sama ze sobą, i z tego co słyszę to pracowincy mopru czy prokuratury nie zabardzo pomogą
w tej chorej sytuacji, pracuja tam chyba za karę. Najgorzej na tym wychodzi dziecko...żyje dalej w piekiełku zgotowanym przez "dorosłych"
Zgłoś wpis
527 Postów
ZIBI L...
(ZIBI L)
Latający Holender
We wczorajszym reportarzu widać że(mimo wszystko) dziecko jednak jest związane z matką i nie wiadomo co w takiej sytuacji było by najlepsze dla dobra dziecka.Uważam że odebranie matce dziecka nie wpłyneło by dobrze na dobro malucha.Matka powinna się leczyć u psychiatry na nerwice a mopr często kontrolować.Szkoda tego malucha
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
widzialem takie sytuacje na wlasne oczy, i powiem tak, powinnismy glebiej zapoznac sie z sytuacja, moim zdaniem wina lezy po stronie systemu i tylko systemu, zobaczcie sami tych wypasionych urzedasow nie majacych zielonego pojecia o czym mowia i co maja zrobic, kto wiec ma pomoc dziecku i matce ktora ewidetnie potrzebuje pomocy, bo na starego chyba liczyc nie moga, on raczej chcial sie wylansowac a na te zalozone rece jeszcze mogl sobie rozaniec zalozyc bylo by bardziej dramatycznie, wiem na pewno ze problemy dotykajace ludzi z kazdej strony, brak jakiej kolwiek wizji pomocy, czy jakiego kolwiek wsparcia, ciagly stres moze doprowadzic do takiej dramatycznej sytuacji, brawa dla reportera tvn ktory tez dobrze sie wylansowal czy swoja stacje, czyms karmic nas musza, ale chyba kazdy zdaje sobie sprawe ze takich przypadkow w Polsce sa setki jak i nie tysiace, nie znamy powodow takiej reakcji, moze na chleb nie ma a jej zadluzenie siega tysiecy zlotych ale na pewno jest to spowodowane calkowita znieczulica urzedow jak i smego panstwa Polskiego, w cywilizowanych krajach matka dostaje pomoc psychologa, dziecko dostaje opieke, wsparcie dodatki itp. na co mozna liczyc w Polsce, czemu sam tam nie mieszkam bo fajnie bylo i mi sie znudzilo, Polska to bardzo piekny kraj do ktorego chce wrocic, ale to dziki kraj.
Nie powinnismy nikogo skreslac, powinnismy pomagac a szczegolnie matce bo ona potrzebuje pomocy, te slowa akurat moglbym skierowa do Panstwa POLSKA,ale to bylby niezly zart.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
..e tam.."Elektryk" juz bardziej dal rade w internecie..Przynajmniej byl "wylewny" ....
Zgłoś wpis
200 Postów
Iga P
(Bogomsława)
Doświadczony forumowicz
Nie jestem w stanie obejrzec tego do konca.
Zgłoś wpis


Bliżej nas